Kategorie: Wszystkie | Afryka | Azja | Bliski Wschód | Europa | FOODIE | Nie-Codzienność
RSS
sobota, 24 maja 2008
Przyszedł czas, by opisać mój powrót z Maroka do Polski:) Narazie bez zdjęć, ale wkrótce dodam - tu mam zbyt wolny internet.
wtorek, 13 maja 2008

Czyli mieszanka nomadzka tym razem:) Tu już chyba ostatni wpis stąd, z mojego M'hamidu (bo jutro o 6:00 rano już opuszczam to miejsce), a jest jeszcze kilka tematów, których nie zdążyłam poruszyć – ba, wieeelu nie zdążyłam! - więc o tych najważniejszych chcę pokrótce wspomnieć teraz; o wszystkich razem w jednym wpisie, a nie są za bardzo ze sobą powiązane. (Chociaż... Jakby się uprzeć..) Zapowiada się niezła mieszanka, taki mały koktajl:) I trafią się tu i rodzynki, i wisienka;)

niedziela, 11 maja 2008
sobota, 10 maja 2008
W niedzielę, o 10:00, w "Dzień Dobry TVN" program o mojej firmie - Fido Intelligence (http://www.fidointelligence.pl/)i o jej odkryciach;) Serdecznie zapraszam do oglądania:):):)
piątek, 09 maja 2008
Noce! Są takie noce z życiu, które na długo pozostaną w pamięci...
czwartek, 08 maja 2008
O wodzie na pustyni i religijnym pojęciu czystości już co nieco pisałam w cz. I. Teraz chcę trochę uzupełnić wcześniejsze obserwacje.
środa, 07 maja 2008
Respekt to nadużywane w M'hamidzie słowo. Respekt jest wszędzie, przed każdym, z przeróżnych powodów. Respekt to coś, czemu warto się przyjrzeć bliżej.
wtorek, 06 maja 2008
W rytm piosenki "No women - no cry!" M'hamidcy chłopcy powtarzają - "Nie ma turystów - nie noszę turbanu!" A jeśli już zakładają - nietrudno zauważyć przeróżne style wiązania turbanu. Ile osobowości, tyle rodzajów. To fascynujące! Zresztą... sami popatrzcie!:)
poniedziałek, 05 maja 2008
Z racji, że już prawie od miesiąca znana jest data mojego powrotu do Polski, czas i tu o tym napisać.
Wrzucam skan artykułu o mnie z Dziennika Bałtyckiego. Problem jest taki, że to największy rozmiar, jaki mogę tu wrzucić, a jest trudny do rozczytania... Więc możliwe, że tylko na zdjęcia da się zerknąć:) Postaram się wkrótce wrzucić na inny serwer.
 
1 , 2