Kategorie: Wszystkie | Afryka | Azja | Bliski Wschód | Europa | FOODIE | Nie-Codzienność
RSS
piątek, 21 stycznia 2011
Tym razem dorzucam ostatnie nagranie z porannego programu na żywo - o podróżach, jak i Projekcie Podróż opowiadałam ja, Magda i Sandra. Przy okazji na planszach można zobaczyć trochę moich fot z podróży. Miłego oglądania:)
Cztery artykuły, wszystkie napisane jakiś czas temu, ale wrzucam, bo chyba ich jeszcze nie było:)
sobota, 15 stycznia 2011
Pod poniższym adresem znajduje się krótki wywiad (+foto), jaki przeprowadzili ze mną w grudniu Michał Woźniak i Janek Jeziorowski, uczniowie szkoły w Wąbrzeźnie, zaraz po moim pokazie podróżniczym dla dzieci z pobliskiej szkoły. http://www.wabrzezno.com/portal.php?aid=news&news=12936082084d1ae5109c43b
czwartek, 13 stycznia 2011
"(...)Podobnie jest z podróżami! Uwielbiam na przykład takie zanurzenie się po uszy w anonimowości. To jest dopiero przestrzeń! Aż w głowie się kręci." ........................................................................................................................................ Przeczytałam właśnie "Listy na wyczerpanym papierze" Agnieszki Osieckiej oraz Jeremiego Przybory - i jestem pod wielkim wrażeniem historii ich miłości ukazanej przez listy, jak i dwóch wielkich osobowości polskiej sztuki.
środa, 12 stycznia 2011
Już jutro (czwartek) o 10:00 będzie można obejrzeć mnie na żywo;) w telewizji CSB TV (Platformę Cyfrowy Polsat - kanał 143, Platformę N - kanał 155, Platformę Orange - kanał 123) w porannym programie, a i posłuchać w Radio Kaszebe 92,3 FM. Ale nie tylko o tym będzie ten wpis:)
poniedziałek, 03 stycznia 2011
31 grudnia pojechałam do Edynburga - i tak zaczęła się miłość od pierwszego wejrzenia;)